Versiyon 17.3

Versiyon 17.3.png

Sevgili Oyuncular,

yazın açılışı için fırından yeni çıkmış, birçok heyecan verici yenilik içeren 17.3 güncellemesini sizin için gün yüzüne çıkarıyoruz! 28.06.'da hazırız! Diğer özelliklerin yanında Meley'in İni zindanının grup sürümünün, harika ödüller kazandıran eğlenceli balık yapboz oyununun ve yeni bir oyun içi para biriminin tadını çıkarın.

Yenilikler

Metin2'ye yeni bir oyun içi para sistemi geliyor, adı Gaya! Süs taşları toplayın, bileterek değerli Gayalara dönüştürün ve Gaya mağazasında değişen eşya seçenekleriyle takas edin.

Loncanız mı yok ya da bütün arkadaşlarınız çevrimdışı mı? Ama yine de mutlaka bir ejderha mı öldürmek istiyorsunuz? Öyleyse bundan sonra 75. seviye ve üstü en az dört kişilik grup halinde de Meley'in İnine saldırın ve birlikte şan, şöhret ve hazineler kazanın! Saldırı için bir gruba ihtiyacı olanlar bundan sonra hızlı ve kolay bir şekilde yeni grup aramasına kaydolabilir ve otomatik olarak aynı kafadaki oyunculara bağlanabilir.

  • Engelleme Fonksiyonu

Kiminle iletişim kuracağına ya da kurmayacağına sen karar veriyorsun! Yeni engelleme fonksiyonu sayesinde gelecekte sevmediğin sesleri sustur.

  • Balık Yapboz Oyunu

Etkinlik döneminde balık yapboz oyunuyla eğlenceli bir zaman geçir ve değerli ödülleri kaçırma.

Yeni eşyalar

  • Ejderha Binicisi Miğferleri

Bundan sonra belli 80. seviye miğferler arındırılarak ejderha binicisi başlığına dönüştürülebilecek! Gerekli malzemeleri Gaya Mağazasında bulabilirsiniz. Bu arada başarısızlık durumunda kullandığınız miğferler imha olmayacak.

Bu biletle ekipmanının görünümünü Yang harcamak zorunda kalmadan değiştirebilirsin.

Pet Revertus'la bir ve Pet Reverti'yle evcil hayvanının bütün becerilerini sıfırla.


Hata Düzeltmeleri

Nakliye kutusuna koyduğunda, evcil hayvanının yaşının araç yardımında durdurulmasına neden olan bir hata giderildi. Silah görünümünün+ fişini arama camıyla ve ticaret camıyla arayamamana neden olan bir hata giderildi. Belli şartlarda gerekli seviyeye ulaştığınız halde genç kahramanların görev rolününün gösterilmemesine neden olan bir hata giderildi. Bir görev sayesinde seviye atladığınız için bir sonraki av görevinin gösterilmemesine neden olan bir hata giderildi. Depona koyduğunda, ev hayvanının simgesinde yaşam göstergesinin görünmemesine neden olan bir hata giderildi. Dönüşüm modunda olduğunda, süresi dolduğu halde "efsunlu bıçak" becerisinin etkinleştirilmiş gibi gösterilmesine neden olan bir hata giderildi. Gruptan üyelerin atılmasını engelleyen bir hata giderildi. Oyuncu bir mekana ışınlandığında üzerindeki silah görünümünün kaldırılmasına neden olan bir hata giderildi.

Versiyon 17.1                                                                                                                                                                         Versiyon 17.5