Grup Araması

Yapılış

Beceri slotunun ortasında yer alan çubuğa tıklayarak veya Shift+J kombinasyonu ile ekranı açabilirsiniz. Ekran açıldığında, mevcut zindanlar arasında seçim yapabilirsiniz, yani;

Grup Arama EkranıGrup Arama Simgesi

Zindanı seçtikten sonra erişim için gerekli öğeler ve gereken seviye aralığı görüntülenecek, bunlar olmadan grup aramasında bulanamazsınız.

  • Bir zindan veya mahzen içerisindeyseniz kuyruğa giremeyeceksiniz Savaş Bölgesi içerisinde ve CH 0'da iseniz giremezsiniz.

Bir zindan seçtikten sonra başka bir zindanı seçemezsiniz, bunun için seçmiş olduğunuz zindandan vazgeçmeniz gerekir. Diğer üyelerin aranması durumunda sağ üst köşede bulunan harita kenarında yanıp sönen bir sembol görünecektir.

Arama sırasında mini harita
  • Bu sembola tıklayarak, arama sırasından ayrılabileceğiniz grup arama ekranına erişebilirsiniz.

Bu sıraya dönüşüm küresi kullanıldığında veya Paket ve Kaşmir Paketi ile özel bir mağaza kurduğunuzda da girebilirsiniz. Sıra esnasında örneğin: Şeytan Kulesi veya Cehennem Kulesi gibi zindanlardaysanız herhangi bir zindana girmek mümkün değildir.

Grubun Özellikleri

Grup 8 kişinin arama esnasına uyacak pozisyonda olduğu zaman otomatik olarak oluşturulacaktır. Grup üyeleri birbirleriyle aralarında 30 seviye fark olacak şekilde ayarlanacaktır. Grup lideri aşağıdaki kriterlere göre 8 oyuncu arasından seçilecektir:

  • Liderlik becerisi en yüksek üye
  • Seviyesi en yüksek üye
  • İlk sıraya giren üye


Mevcut grubun lideri parti içerisinde 8 üyeden az üyesi var ise herhangi bir zindan için sıraya girebilir; Grup sayısı tamamlanıncaya kadar diğer oyuncular aranacaktır.