Versiyon 17.5

Versiyon 17.5.png

Güncelleme 19.4, tanrısal dokunuşlarla geliyor: Karakterlerinize Aura giysileriyle tanrısal bir büyü sağlayın ölü petlere pet dirilme ile yeniden can verin!

İşte sizi 17 Temmuz'dan itibaren bunlar bekliyor:

Tanrısal: Aura giysileri Aura giysileri, karakterinizi göksel bir aurayla kuşatır ve ayrıca diğer eşyaların değerleri ile güçlendirir. Omuz kuşağına benzer bir şekilde aura giysilerine de değer aktarabilirsiniz. Şu eşyaları aktarım için kullanabilirsiniz: Bilezikler, kolyeler, küpeler ve kalkanlar. Aura giysileri seviye 250'ye kadar yükseltilebilir ve görünümlerini 50 seviyeden sonra değiştirebilir. Ejder gücü: Yeni binek ve pet Binek magma ejderi ve pet Minidall sizinle maceralara atılmak için sabırsızlanıyor! Her iki refakatçi de yakında Nesne Market'te olacak, gözlerinizi dört açın! Binek: Magma ejderi: Bu güçlü binek tüm düşmanları korkutan titretecek! Magma ejderi yerin üzerinden uçarak sivri ejderha dişlerini gösterir ve ateş püskürür. Size +25 hareket hızı, +1500 HP ve +%3 canavarlara karşı güç sağlar. Pet: Minidall: Karşınızda ejderha bekçisi Idall'ın mini versiyonu! Minidall size +2000 HP und +%20 canavarlara karşı güç sağlar. Tanrısal: Pet diriltme Tanrısal protein lokması ile ölen petlerinizi diriltebilirsiniz. Gerekli olan eşyaların sayısı petinin seviyesine bağlıdır. Ölen pet, orijinal yaşının %80'inde dirilir. Pratik canlandırıcıyı Nesne Market'te bulabilirsiniz. Ayrıca maksimum Won miktarı 99'dan 999'a yükseltildi.

İyi eğlenceler

Yenilikler

Yenilikler: Aura giysileri Pet canlandırma Yeni binek ve pet Geliştirmeler: Maksimum Won miktarı 99'dan 999'a yükseltildi. Envanterdeki yatay ve dikey boş alanlar için eklenen bir denetleme, tüm eşyalar için yeterli boş alanın olup olmadığını her zaman kontrol edecek. "ZÇ: En-Tai Hükümdarı", "ZÇ: Bagjanamu", "TS: En-Tai Hükümdarı" ve "TS: Bagjanamu" canavarlarının direnci, rüzgar direnci olarak değiştirildi. Etkin olmayan düşük seviyedeki karakterlerin yoğun bir şekilde giriş yapmasını engellemek için Meley (Grup) için giriş seviyesi 75'e çıkarıldı. Etkin olmayan düşük seviyedeki karakterlerin yoğun bir şekilde giriş yapmasını engellemek için Meley (Lonca) için giriş seviyesi 90'a çıkarıldı. Hata düzeltmeleri: Etkinleştirilmiş bir binek/petin depoya taşınmasını sağlayan bir hata onarıldı. "Berserker" becerisine, beceri tanımında açıklanan değerleri atamayan bir hata düzeltildi. Eşya satışının istenmediği halde Zodiak tüccarında satış butonunun görünmesine neden olan bir hata düzeltildi. Oyuncunun bir YZK tarafından hala etkileşim kilidinde (10 saniye) bulunması durumunda ışınlanma yüzüğündeki ışınlanma sayısını azaltan bir hata düzeltildi. Kısıtlı bölgelerde ışınlanma parşömenlerinin kullanımını sağlayan bir hata düzeltildi. Bazı kutuların ticaretini engelleyen bir hata onarıldı. YZK'dan uzaklaşırken pencereleri kapatmayan bir hata düzeltildi. Özel marketteki metin uyumunun ortalanmamasına neden olan bir hata düzeltildi. "Izgara Hamsi" tüketilirken durum penceresine bonus eklemeyen bir hata onarıldı. Ejder Kemiği Bilezik ve Kaplan Kemiği Bilezik bonuslarının karışmasına neden olan bir hata düzeltildi. Binek kullanımına izin verilmeyen zindanlarda bunun olmasını sağlayan bir hata onaırldı. İstiflenebilir bazı eşyaların istiflenememesine neden olan hata düzeltildi. Zaman Çatlağı ve Uyanış zindanında yanlış mesajların görüntülenmesine neden olan bir hata onarıldı. Kırmızı Ejderha Kalesi'ne giriş esnasında probleme neden olan bir hata düzeltildi. DSS'i açıp kapatmak için bir hata düzeltildi. Zaman Çatlağı ve Uyanış zindanlarının günlük görev hatası düzeltildi.