Sandıklar

Sandıklar

Patron Sandıkları

Resim Eşya Köken Açıklama
Ork Reisi Sandığı.png Ork Reisi Sandığı Ork Reisi Ork Reisinin sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Kraliçe Örümcek Sandığı.png Kraliçe Örümcek Sandığı Kraliçe Örümcek Kraliçe Örümceğin sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Dev Çöl Kaplumbağası Sandığı.png Dev Çöl Kaplumbağası Sandığı Dev Çöl Kaplumbağası Dev Çöl Kaplumbağasının sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Dokuz Kuyruk Sandığı.png Dokuz Kuyruk Sandığı Dokuz Kuyruk Dokuz Kuyruk sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Alev Kral Sandığı.png Alev Kral Sandığı Alev Kral Alev Kralın sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Sarı Kaplan Hayaleti Sandığı.png Sarı Kaplan Hayaleti Sandığı Sarı Kaplan Hayaleti Sarı Kaplan Hayaletinin sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Şeytan Kral Sandığı.png Şeytan Kral Sandığı Kibirli Şeytan Kral Kibirli Şeytan Kralının sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Örümcek Barones Sandığı.png Örümcek Barones Sandığı Örümcek Barones Kraliçe Örümceğin sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Azrailin Sandığı.png Azrailin Sandığı Dr.House Dr.House un sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Karanlığın Sandığı.png Karanlığın Sandığı General Kappa,Kemik Surat,Triton,General Istakoz,Kızıl Reis,Rakshasa,Kral Vobba,Gargoyle,Zalim Kemik Surat,Zalim Kızıl Reis,Lemur Prensi,Lemur Muhafızı Ağır sandıkta Karanlık Millet'in kayıp sanılan servetleri saklı.
Razadör'ün Sandığı.png Razadör'ün Sandığı Razadör Bu sandık Kırmızı Ejderha Kalesi'nden çıkarıldı. Gerçek bir kraliyet hazinesi içerir. 3 kere açılabilir.
Nemere Sandığı.png Nemere Sandığı Nemere Bu sandık Nemere Gözlemevi'nden çıkarıldı. Gerçek bir kraliyet hazinesi içerir. 3 kere açılabilir.
Bagjanamu Sandığı.png Bagjanamu Sandığı Bagjanamu Bu sandık Erebus'tan çıkarıldı. Gerçek bir kraliyet hazinesi içerir. 3 kere açılabilir.
Jotun Thrym Sandığı.png Jotun Thrym Sandığı Jotun Thrym Bu sandık Erebus'tan çıkarıldı. Gerçek bir kraliyet hazinesi içerir. 3 kere açılabilir.
Beran Setaou Sandığı.png Beran Setaou Sandığı Beran-Setaou Bu sandık Sürgün Mağarası'ndan çıkarıldı. Gerçek bir kraliyet hazinesi içerir. 2 kere açılabilir.
Hidra'nın Sandığı.png Hidra'nın Sandığı Gemi Savaşında Hidra'yı keserek elde edilebilir. Bu sandık 3 kere açılabilir.
Ejderha Kutusu (hafif).png Ejderha Kutusu (Hafif) Alastor'un ini Kolay'dan elde edildi. Bu sandık 1 kere açılabilir.
Ejderha Kutusu (Zor).png Ejderha Kutusu (Ağır) Alastor'un ini Zor'dan elde edildi. Bu sandık 1 kere açılabilir

▲ Sayfanın Başına Git ▲

Hazine Sandıkları

Resim Eşya Köken Açıklama
Altın Define Sandığı.png Altın Define Sandığı Vahşi Okçu, Vahşi Uzman, Hayalet Ağaç, Zehirli Örümcek, Elit Ork Generali, Kırmızı Hayalet Ağaç Kökü, Yılan Okçu, Zayıf Maymun Asker, Zehirli Asker Örümcek, Yabani Okçu, Yabani Uşak, Kızgın Hastalıklı Adam, Yeraltı Yetisi. Açabilen İtem Altın Anahtar
Altın Define Sandığı+.png Altın Define Sandığı+ Yabani Okçu, Şeytan Okçu Açabilen İtem Altın Anahtar
Gümüş Define Sandığı.png Gümüş Define Sandığı Ayı, Kötü Siyah Fırtına Joh-Hwan, Kızgın Büyülü Buz, Vahşi Uzman, Alev Savaşçı , Boz Ayı, Aç Ayı, Li-An, Siyah Rüzgar Okçusu, Elit Ork Büyücüsü, Lanetli Siyah Ayı, Beyaz Yeminli Komutan, Kaplan, Yabani Okçu, Yabani Köpek, Yeraltı Buz Golemi Açabilen İtem Gümüş Anahtar
Gümüş Define Sandığı+.png Gümüş Define Sandığı+ Akrep Okçu, Yabani Okçu Açabilen İtem Gümüş Anahtar
Deniz Kızı Sandığı.png Deniz Kızı Sandığı 50 ve üstü seviye tüm canavarlardan elde edilebilir. Açabilen İtem Deniz Kızı Anahtarı

Abonoz Kutuları

Resim Eşya Köken
Kırmızı Abanoz Sandık.png Kırmızı Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 1
İhtişamlı Abanoz Sandık.png İhtişamlı Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 2
Sarı Abanoz Sandık.png Sarı Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 3
Parlak Yeşil Abanoz Sandık.png Parlak Yeşil Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 4
Yeşil Abanoz Sandık.png Yeşil Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 5
Mavi Abanoz Sandık.png Mavi Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 6,
Biolog Araştırma Görevi 8
Mor Abanoz Sandık.png Mor Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 7

Diğer Sandıklar

Resim Eşya Köken Açıklama
Altın Okey Sandığı.png Altın Okey Sandığı Okey Kart Oyunu Bu ödülü almak için bir okey turunda 400 veya daha fazla puan topla.
Gümüş Okey Sandığı.png Gümüş Okey Sandığı Okey Kart Oyunu Bu ödülü almak için bir okey turunda 250 ile 399 arası puan topla.
Bronz Okey Sandığı.png Bronz Okey Sandığı Okey Kart Oyunu Bu ödülü almak için bir okey turunda 249 veya daha az puan topla.
Altın Okey Kutusu.png Altın Okey Kutusu Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Altın okey kutusu 24 okey kartı (120 okey kartı) içeren 5 kart setine sahiptir ve sadece bir kez açılabilir.
Gümüş Okey Kutusu.png Gümüş Okey Kutusu Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Gümüş okey kutusu 24 kart içerir ve sadece 1 kez açılabilir.
Bronz Okey Kutusu.png Bronz Okey Kutusu Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Bronz okey kutusu 6 kart içerir ve sadece 1 kez açılabilir.
Bruce Sandığı.png Bruce Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. İçerisinde Bruce Mührü barındıran sandık.
Wayne Sandığı.png Wayne Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. İçerisinde Wayne Mührü barındıran sandık.
Kırmızı Elf Maksi Sandığı.png Kırmızı Elf Maksi Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. İçerisinde Kırmızı Elf Maksi barındıran sandık.
Yeşil Elf Maksi Sandığı.png Yeşil Elf Maksi Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. İçerisinde Yeşil Elf Maksi barındıran sandık.
Kırmızı Elf Mini Sandığı.png Kırmızı Elf Mini Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. İçerisinde Kırmızı Elf Mini barındıran sandık.
Şeytan Canisi Sandığı.png Şeytan Canisi Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Azrail`in erkekler yada bayan için olan 365 günlük zırh veya şapkasını kazanma şansı!
Lycan Sandığı Küçük.png Lycan Sandığı Küçük Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Lycan Sandığı, kardeşler birliği tarafından çok sayıda yararlı eşyalarla donatıldı. Tek tek yerine almaktansa sandığı kap ve toptan karlı çık!
Lycan Sandığı Büyük.png Lycan Sandığı Büyük Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Lycan Sandığı, kardeşler birliği tarafından çok sayıda yararlı eşyalarla donatıldı. Tek tek yerine almaktansa sandığı kap ve toptan karlı çık!
Bedensel Savaşçı Sandığı Büyük.png Bedensel Savaşçı Sandığı Büyük Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Bedensel Savaşçı Sandığı, kardeşler birliği tarafından çok sayıda yararlı eşyalarla donatıldı. Tek tek yerine almaktansa sandığı kap ve toptan karlı çık!
Zihinsel Savaşçı Sandığı Büyük.png Zihinsel Savaşçı Sandığı Büyük Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Zihinsel Savaşçı Sandığı, kardeşler birliği tarafından çok sayıda yararlı eşyalarla donatıldı. Tek tek yerine almaktansa sandığı kap ve toptan karlı çık!
Ejderha Şaman Sandığı Büyük.png Ejderha Şaman Sandığı Büyük Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Ejderha Şaman Sandığı, kardeşler birliği tarafından çok sayıda yararlı eşyalarla donatıldı. Tek tek yerine almaktansa sandığı kap ve toptan karlı çık!
Şifacı Şaman Sandığı Büyük.png Şifacı Şaman Sandığı Büyük Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Şifacı Şaman Sandığı, kardeşler birliği tarafından çok sayıda yararlı eşyalarla donatıldı. Tek tek yerine almaktansa sandığı kap ve toptan karlı çık!
Uzak Dövüşçü Ninja Sandığı Büyük.png Uzak Dövüşçü Ninja Sandığı Büyük Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Uzak Dövüşçü Ninja Sandığı, kardeşler birliği tarafından çok sayıda yararlı eşyalarla donatıldı. Tek tek yerine almaktansa sandığı kap ve toptan karlı çık!
Yakın Dövüşçü Ninja Sandığı Büyük.png Yakın Dövüşçü Ninja Sandığı Büyük Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Yakın Dövüşçü Ninja Sandığı, kardeşler birliği tarafından çok sayıda yararlı eşyalarla donatıldı. Tek tek yerine almaktansa sandığı kap ve toptan karlı çık!
Silah Surası Sandığı Büyük.png Silah Surası Sandığı Büyük Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Silah Surası Sandığı, kardeşler birliği tarafından çok sayıda yararlı eşyalarla donatıldı. Tek tek yerine almaktansa sandığı kap ve toptan karlı çık!
Büyü Surası Sandığı Büyük.png Büyü Surası Sandığı Büyük Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Büyü Surası Sandığı, kardeşler birliği tarafından çok sayıda yararlı eşyalarla donatıldı. Tek tek yerine almaktansa sandığı kap ve toptan karlı çık!
Ayyıldız Sandığı.png Ayyıldız Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Biraz şansla Ayyıldız Savaşçısı Kostümü sahibi olabileceğiniz bu sandık sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Çöl Fırtınası Sandığı.png Çöl Fırtınası Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Biraz şansla Çöl Fırtınası Kostümü sahibi olabileceğiniz bu sandık sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Dosya:Yavrucuklu Kış Sandığı.png Yavrucuklu Kış Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Biraz şansla Arktis Khan yada Kutup Porki si sahibi olabileceğiniz bu sandık sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Gizem Sandığı.png Gizem Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Biraz şansla sizin için rastgele bir sandık içerir.
Kuzeyin Sandığı.png Kuzeyin Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Biraz şansla Kutup ayısı yavrusu Knuud sahibi olabileceğiniz bu sandık sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Yavrucuk Kutusu.png Yavrucuk Kutusu Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Biraz şansla Khan yada Porki sahibi olabileceğiniz bu sandık sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Million Sandığı.png Million Sandığı Hakiki bay kahramanlara ilk görevinde verilen özel sandık.(Olimpiyat Ekinliği) Gerçek kahramanlar için sandık. Sizin zaferiniz için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Athene Sandığı.png Athene Sandığı Hakiki bayan kahramanlara ilk görevinde verilen özel sandık.(Olimpiyat Ekinliği) Gerçek kahramanlar için sandık. Sizin zaferiniz için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Triumph Sandığı.png Triumph Sandığı Hakiki kahramanlar ilk görevinin devamında verilen özel sandık.(Olimpiyat Ekinliği) Gerçek kahramanlar için sandık. Sizin zaferiniz için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Olimpik Sandık.png Olimpik Sandık Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Pembe Amor’un Sandığı.png Pembe Amor’un Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır.(Sevgililer Günü Etkinliği) Kalp-şekilli 10-kat şaşırtıcı içeriğe sahip. Her 30 dakikada bir yeniden Bayan karakterler tarafından açılabilir.
Mavi Amor’un Sandığı.png Mavi Amor’un Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır.(Sevgililer Günü Etkinliği) Kalp-şekilli 10-kat şaşırtıcı içeriğe sahip. Her 30 dakikada bir yeniden Bay karakterler tarafından açılabilir.
Sonsuz Kış Sandığı.png Sonsuz Kış Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Sandık saf buzdan oyulmuş. Hafif bir klink ile kapak açılır ve içinden gelen acı soğuk yükselir ve bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Noel Sandığı.png Noel Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Birden fazla sürpriz içeren bir güzel sarılmış Noel hediyesi.10-kat şaşırtıcı içeriğe sahip. Her 30 dakikada bir yeniden açılabilir.
Esrarengiz Yakut Sandığı.png Esrarengiz Yakut Sandığı Kitli Sandık Yakut Anahtar ile açılabilir.Yakut Anahtar.png Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Güç Sandığı.png Güç Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Esrarengiz Sandık.png Esrarengiz Sandık Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Cadılar Bayramı Hediye Sandığı.png Cadılar Bayramı Hediye Sandığı Büyülü AsaBüyülü Asa .png tarafından sandik haline getirilip açılabilir.(Cadılar Bayramı Etkinliği) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Krallar Sandığı.png Krallar Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Bu muhteşem Sandık içinde gerçekten kraliyet hazinesi saklıyor.Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Ayışığı Define Sandığı.png Ayışığı Define Sandığı Özel günlerde sunulur.(Oyun Etkinlikleri) Zengin, etkileyici bir dekorasyon ile mobilya parçası. Mehtap Bu Sandığa düştüğünde, doğaüstü şeyler olur.
Demir Hazne.png Demir Hazne Setaou Lideri Setaou Avcısı Setaou Savaşçısı Setaou Yargıcı Setaou Askeri Beran-Setaou Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.( Sürgün Mağarası )
Demir Kutu.png Demir Kutu Setaou Lideri Setaou Avcısı Setaou Savaşçısı Setaou Yargıcı Setaou Askeri Beran-Setaou Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.( Sürgün Mağarası )
Demir Sandık.png Demir Sandık Setaou Lideri Setaou Avcısı Setaou Savaşçısı Setaou Yargıcı Setaou Askeri Beran-Setaou Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.( Sürgün Mağarası )
Bilinmeyen Eski Kutu.png Bilinmeyen Eski Kutu Sadece Şeytan Kulesi 7.cı katında bulunan taştan çıkar Katil Metini Zin-Sa-Gui anahtarı.png anahtarı ile 8.ci Kata çıkılabilir.
Altıgen Hediye Paketi.png Altıgen Hediye Paketi Özel günlerde sunulur.(Oyun Etkinlikleri) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Gizemli Sandık.png Gizemli Sandık Manwoo Eventi Başladığı zaman Balıkçıdan Sazan balığı karşılığı elde edilir.(Oyun Etkinlikleri) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Bayram Sandığı.png Bayram Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Yeni yıl kutlamaları için hazırlanmış eşsiz sandık.Hafif bir klink ile kapak açılır ve içinden ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Eski Tahta Kutu.png Eski Tahta Kutu Seviye 75 ve üzeri tüm oyuncuların Sürgün Mağarasında bulunan canavarları kesip elde edebilecekleri Eski Tahta KutuEski ile elde edebilecekleri binek mühürleridir. 5x Domuz Mührü 5x Kurt Mührü 5x Kaplan Mührü 5x Aslan Mührü
Dosya:Soylu Ejderha Kutusu.png Soylu Ejderha Kutusu Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır veya tombaladan çıkabilir. Çeşitli + lı Cor Draconisler ve ejderha fasulyesi içerir.
Artılı Soylu Ejderha Kutusu.png Artılı Soylu Ejderha Kutusu Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır veya tombaladan çıkabilir. Çeşitli + lı Cor Draconisler ve ejderha fasulyesi içerir.
Ejderha Kutusu.png Ejderha Kutusu Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır veya tombaladan çıkabilir. Çeşitli + lı Cor Draconisler ve ejderha fasulyesi içerir.
Artılı Ejderha Kutusu.png Artılı Ejderha Kutusu Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır veya tombaladan çıkabilir. Çeşitli + lı Cor Draconisler ve ejderha fasulyesi içerir.
Ejderha Kutusu Renkli.png Ejderha Kutusu Renkli Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır veya tombaladan çıkabilir.
Ejderha Kutusu Renkli+.png Ejderha Kutusu Renkli+
Sevgililer Sandığı.png Sevgililer Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Kızgın kalp (mühür). 30-120 günlük bir süre vardır.Mühür 1500 HP, kritik vuruş şansı % 5 verir.
Pet Kitabı Sandığı.png Pet Kitabı Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Petlerin beceri gelişiminde kullanılan rasgele 1 kitap içerir.
Paskalya Sandığı.png Paskalya Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Altın Balık Sandığı.png Altın Balık Sandığı Altın Balık Oyunu Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.

Diğer Açılabilen Öğeler

Aşağıdaki öğeler "Sandık" değil, oyunda denir ama onlar temelde aynıdır: Onlara sağ tıklayarak açabilir ve içlerinden Yang , EXP veya diğer öğeler kazanabilirsiniz.

Resim Eşya Köken Açıklama
Sarı Gül.png Sarı Gül Özel günlerde sunulur. Olay Yardımcısı Ayrıca 28 lvl görevide vermektedir. Romantik bir şekilde bir çiçek genellikle sevgi ifade edilebilir. Sadece Bay karakterler kullanabilirsiniz.Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Kırmızı Gül.png Kırmızı Gül Özel günlerde sunulur. Olay Yardımcısı Ayrıca 28 lvl görevide vermektedir. Romantik bir şekilde bir çiçek genellikle sevgi ifade edilebilir. Sadece Bayan karakterler kullanabilirsiniz.Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Lolipop.png Lolipop Özel günlerde sunulur. Olay Yardımcısı O popüler bir şeker genellikle sevgi küçük bir hediye olarak sunulmuştur. Sadece Bayan karakterler kullanabilirsiniz.
Çikolata.png Çikolata Özel günlerde sunulur. Olay Yardımcısı Kakao, süt, tereyağı ve şekeri bir tatlılık. Çikolataya çoğu sevgi küçük bir hediye olarak verilir. Sadece Bay karakterler kullanabilirsiniz.
Futbol Topu.png Futbol Topu Özel günlerde sunulur. (Oyun Etkinlikleri) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Altın Futbol Top.png Altın Futbol Topu Özel günlerde 10 adet Futbol Topu karşılığında Yu-Hwan dan alabilirsiniz. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Sarı Hediye Paketi.png Sarı Hediye Paketi Özel günlerde sunulur. (Oyun Etkinlikleri) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Mor Hediye Paketi.png Mor Hediye Paketi Özel günlerde sunulur. (Oyun Etkinlikleri) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Dosya:Hazine Sandığı.png Hazine Sandığı Yaşlı Adam Tarafından 44 lvl görevinde verir. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Büyülü Yumurta.png Büyülü Yumurta Tüm Paskalya Yumurtalarından düşürebilirsiniz. Büyülü Yumurta lar sayesinde muhteşem ödüllere sahip olabilirsiniz.Bu ozel yumurtalar 30 dakika ara ile toplamda 3 defa açılabilir.
İstiridye.png İstiridye Balık Avı

Seviye 86 ve üstü oyuncular için Kızıl Orman Seviye 75 ve üstü oyuncular için Sürgün Mağarası, Sürgün Mağarası-2 canavarları Tombala Canavar: - Sandık: Demir Kutu, Demir Hazne, Demir Sandık

İstridye kaybolabilir;Taş Parçası,Beyaz İnci,Mavi İnci,Kankırmızı İnci çikabilir.

Cor Dradonis Çeşitleri

Resim Eşya Köken Açıklama
link:Cor Dragonis Cor Draconis Görev, İtem Shop Ham Ejderha Taşı içerir.
Cor Atrum+ (Normal).png Cor_Atrum+_(normal) Tombala ve Ejdeha Kutusu Saflık derecesi rastgele denk düşen bir Ejderha Oniksi içerir.
Cor Diamas+ (Normal).png Cor_Diamas+_(normal) Tombala ve Ejdeha Kutusu Saflık derecesi rastgele denk düşen bir Ejderha Elması içerir.
Cor Granatum+ (Normal).png Cor_Granatum+_(normal) Tombala ve Ejdeha Kutusu Saflık derecesi rastgele denk düşen bir Ejderha Grenası içerir.
Cor Jadeit+ (Normal).png Cor_Jadeit+_(normal) Tombala ve Ejdeha Kutusu Saflık derecesi rastgele denk düşen bir Ejderha Yeşimi içerir.
Cor Rubinum+ (Normal).png Cor_Rubinum+_(normal) Tombala ve Ejdeha Kutusu Saflık derecesi rastgele denk düşen bir Ejderha Yakutu içerir.
Cor Saphirum+ (Normal).png Cor_Saphirum+_(normal) Tombala ve Ejdeha Kutusu Saflık derecesi rastgele denk düşen bir Ejderha Safiri içerir.
Cor Atrum (ham).png Cor Atrum (ham) Tombala ve Ejdeha Kutusu Saflık derecesi rastgele denk düşen bir Ejderha Oniksi içerir.
Cor Diamas(ham.png Cor Diamas (ham) Tombala ve Ejdeha Kutusu Saflık derecesi rastgele denk düşen bir Ejderha Elması içerir.
Cor Granatum (ham).png Cor Granatum (ham) Tombala ve Ejdeha Kutusu Saflık derecesi rastgele denk düşen bir Ejderha Grenası içerir.
Cor Jadeit (ham).png Cor Jadeit (ham) Tombala ve Ejdeha Kutusu Saflık derecesi rastgele denk düşen bir Ejderha Yeşimi içerir.
Cor Rubinum (ham).png Cor Rubinum (ham) Tombala ve Ejdeha Kutusu Saflık derecesi rastgele denk düşen bir Ejderha Yakutu içerir.
Cor Saphirum (ham).png Cor Saphirum (ham) Tombala ve Ejdeha Kutusu Saflık derecesi rastgele denk düşen bir Ejderha Safiri içerir.

Çırak Sandıkları

Resim Eşya Köken Açıklama
Çırak Sandığı.png Çırak Sandığı Oyunda Bir Karakter Yarattığında Envantere Gelir. Hoş geldin hediyen, macera için en uygun başlangıç temel donanımları içerir.
Dosya:Çırak Sandığı 2.png Çırak Sandığı 2 Çırak Sandığı Seviye 10 olabilirseniz sandığı açabilirsiniz.
Dosya:Çırak Sandığı 3.png Çırak Sandığı 3 Çırak Sandığı 2 Seviye 20 olabilirseniz sandığı açabilirsiniz.
Dosya:Uzman Sandığı.png Uzman Sandığı Çırak Sandığı 3 Seviye 30 olabilirseniz sandığı açabilirsiniz.
Dosya:Uzman Sandığı 2.png Uzman Sandığı 2 Uzman Sandığı Seviye 40 olabilirseniz sandığı açabilirsiniz.
Dosya:Uzman Sandığı 3.png Uzman Sandığı 3 Uzman Sandığı 2 Seviye 50 olabilirseniz sandığı açabilirsiniz.
Dosya:Usta Sandığı.png Usta Sandığı Uzman Sandığı 3 Seviye 60 olabilirseniz sandığı açabilirsiniz.
Dosya:Usta Sandığı2.png Usta Sandığı2 Usta Sandığı Seviye 70 olabilirseniz sandığı açabilirsiniz.
Dosya:Usta Sandığı3.png Usta Sandığı3 Usta Sandığı2 Seviye 80 olabilirseniz sandığı açabilirsiniz.
Dosya:Büyük Usta Sandığı.png Büyük Usta Sandığı Usta Sandığı3 Seviye 90 olabilirseniz sandığı açabilirsiniz.