Ninja

Ninja.png

Temel

Başlangıç Özellikleri
Statü Değer Özellik Değer Özellik Değer
VIT 3 HP 770
INT 3 SP 260 Büyü Savunması 5
STR 4 Saldırı Değeri 9 Büyülü Saldırı Değeri 8
DEX 6 Savunma 3 Savuşturma 5


Son Seviye Özellikleri
Statü Değer Özellik Değer Özellik Değer
VIT 90 HP 8058 - 9962
INT 16 SP 2164 - 3116 Büyü Savunması 166
STR 90 Saldırı Değeri 420 Büyülü Saldırı Değeri 272
DEX 90 Savunma 192 Savuşturma 30

Sınıf

Ninjalar 5. seviyeden sonra bir sınıf tercihi yapabilirler. Bu sınıflar Yakın Dövüş ve Uzak Dövüştür.

Yakın Dövüş Ninja

Bıçakları kendi parçası gibi kullanmayı başaran ve hızı ile ulaşılması güç hedeflere suikast düzenlemekle meşhurdurlar. Gizlenme yada zehirleme gibi tam bir suikast için eğitilmiş ninja ile karşılaşamazsınız tabi ki o size ulaşmak istemediği sürece.

Uzak Dövüş Ninja

Yay kullanımı ile ün salan bu ninjaların bıçak kullanmakta zayıf olmaları sizi aldatmasın. Bu ninjaların oklarından korunmak için hala bir çare bulunmamıştır.

Sınıflar

Yakın Dövüş
Görsel Yetenek Açıklama
Kamuflaj.png Kamuflaj
Bir süreliğine görünmez olmanı sağlar. Görünmez iken kullanılan Suikast daha fazla hasar verir.
Suikast.png Suikast
Seçilen hedefe ölümcül bir saldırıda bulunur. Hançerle kullanılırsa daha fazla hasar verir. Hedefin arkasından kullanılırsa daha fazla hasar verir. Birden fazla hedefe hasar verebilir.
Bıçak Çevirme.png Bıçak Çevirme
Seçilen hedefe doğru taklalar atarak bu sırada silahını savurur. Zehirleme şansına sahiptir. Normal bir saldırı kombosundan sonra yere düşen hedefe kullanılması halinde birden fazla kez hasar verebilir. Birden fazla hedefe hasar verebilir.
Hızlı Saldırı.png Hızlı Saldırı
Seçilen hedefe yüksek bir hızla atılarak saldırır. Hançerle kullanılırsa daha fazla hasar verir. Birden fazla hedefe hasar verebilir.
Zehirli Bulut.png Zehirli Bulut
Seçilen hedefe yüksek yoğunlukta bir zehir bulutuyla saldırır. Zehirleme şansına sahiptir. Büyü hasarı verir. Birden fazla hedefe hasar verebilir.
Sinsi Zehir.png Sinsi Zehir
Seçilen hedefe yüksek bir hızla atılarak saldırır. Zehirleme şansına sahiptir. Birden fazla hedefe hasar verebilir.Uzak Dövüş
Görsel Yetenek Açıklama
Hafif Adım.png Hafif Adım
Bir süreliğine hareket hızını yüksek ölçüde artırır, bu süre boyunca her saniye arkasında bıraktığı bulutlar patlayarak hedeflere hasar verir. Birden fazla hedefe hasar verebilir.
Ateşli Ok.png Ateşli Ok
Seçilen hedefe tutuşturulmuş bir ok ile saldırır. Ateş değişimi etkisi uygulayabilir. Birden fazla hedefe hasar verebilir.
Zehirli Ok.png Zehirli Ok
Seçilen hedefe zehirlenmiş bir ok ile saldırır ve onu yüksek ihtimalle sersemletir. Zehirleme şansına sahiptir. Birden fazla hedefe hasar verebilir.
Tekrarlanan Atış.png Tekrarlanan Atış
Seçilen hedefe birden fazla oku art arda atarak saldırır. Hedefi geriye doğru yere düşürür.
Ok Yağmuru.png Ok Yağmuru
Seçilen hedefe doğru yatay düzlemde birden fazla ok atarak birden fazla hedefe saldırır. Kısa süreli Yavaşlatma şansına sahiptir.
Kıvılcım Vuruşu.png Kıvılcım Vuruşu
Ani bir ışık patlaması oluşturarak etrafındaki hedeflere hasar verir ve onları uzaklaştırır. Kullandıktan sonra kısa süreliğine hedef alınamaz hale gelirsin. Zehirleme şansına sahiptir. Birden fazla hedefe hasar verebilir.