Enerji Sistemi

(Enerji Parçası sayfasından yönlendirildi)

Enerji Sistemi nedir?

Simyacıı.png

Bir enerji kristali Enerji Kristali.png , kuşanılmış ekipmanların sahip oldukları özelliklerin (Yalnızca ilk 5 bonusu etkiler ve kuşağı, aurayı etkilemez) miktarını iki saat boyunca %10 oranına kadar artırır. Bu süre sadece karakter çevrimiçiyken azalır. Dönen paranın (nesne market) üzerinde bulunan enerji çubuğu Energieleiste.png sana, bir enerji kristali kullanıp kullanmadığını ve kullandıysan ne kadar daha faydalanabileceğini gösterir.


Enerji Sistemini ne zaman kullanabilirim?

35. seviyeye ulaştıktan sonra Simyacı'da, "Yeni bir teknik!" diyalog seçeneği çıkar. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra artık, 35 seviye ve üzeri kuşanılabilen eşyaları (silah, zırh, takı vb.) parçalaması için Simyacı'ya verebilirsiniz. Simyacı onları yok ederek bir seferde 15 taneye kadar enerji parçası kazanmanızı sağlar (elde edilen enerji parçası miktarı tamamen rastgeledir; 1-2-3-4-6-8-10-15). Bu işlem başarısız olabilir.


Enerji Kristali nasıl üretilir?

Simyacı'ya 30 adet enerji parçası ve 1000 yang vermeniz halinde, Simyacı bir ihtimalle size 1 adet enerji kristali üretir. Bu işlem başarısız olabilir. Her karakterin ilk defa yapacağı enerji kristali üretimi %100 başarılı olacaktır, daha sonraki denemelerde başarı oranı şansa bağlıdır. Bir enerji kristalini, üzerine sağ tıklayarak kullanabilirsiniz. Kullandığınızda enerji çubuğunuz dolar ve mavi olur.


Enerji çubuğundaki renkler ne anlama gelir?

Energieleiste voll.png Mavi - Enerji kristalinin etkisinin bitmesine 120-18 dakika kaldı.
Energieleiste unter 15%.png Sarı - Enerji kristalinin etkisinin bitmesine 18-0 dakika kaldı.
Energieleiste leer.png Siyah - Enerji kristali kullanmamaktasınız.


Simyacı'nın krallıklara göre bulunduğu yerler

Simyacı Harita.png
           Yongan (641, 511)                        Joan (660, 734)                Pyungmoo (292, 812)