Tombala


Tombala Yardımı
400px-Tombola.jpg
Katılım Şartları
 • Tombalaya her oyuncu katılabilir. Tombalaya Metin2 istemcisi üzerinden Nesne Market'ten ulaşılabilir. Her gün hediye olarak ücretsiz bir bilet alabilmek için hangi şartları yerine getirmen gerektiğini "Ücretsiz Biletler" üzerinden öğrenebilirsin.
İkramiye
 • Her gün büyük ikramiye kazanma şansın olacak! Her durumda elin boş dönmeyeceksin çünkü her bilet ödül kazandıracak. Değerli eşyalar ve şans simgeleri seni bekliyor.Günlük kazanabileceğiniz ikramiyeler şunlardır:


Tombala Tüm Ödüller
 • {{{Tüm Ödüller}}}
Günlük Büyük İkramiye
Şans Simgeleri


Puan Ödülleri
Ücresiz Biletler
 • Önümüzdeki şartların birini yerine getir ki günlük ücretsiz biletini temin edebilesin:

  a) Tombala başlamadan önce "Biyologun Deneyi 1 (Ork Dişi)" görevini tamamladın.

  b) Yedi gün arka arkaya tombalaya katıldın. Sekizinci günden itibaren sırada gözükecek olan ilk biletin ücretsiz olacak
Bugünün Biletleri
 • Tombala'ya ücretsiz katılabilirsin. Her gün Nesne Market'e uğra ve ücretsiz biletini teslim al. Bunun dışında, aynı gün için daha fazla ücretli bilet alarak şahane ödüller kazanma şansını artırabilirsin. Her seferinde tek bir bilet elde edebilirsin (soldan sağa); hepsinde de ödül var! Şansın varsa büyük ödülü, ikramiyeyi kazanırsın. Ödüllerin arasında değerli eşyalar ve şans simgeleri de bulunur.
Yarının Biletleri
 • Yarın için kendine bugünden beş bilet daha ayırtarak bonus para biriminden tasarruf etmiş olursun. Önemli: Biletlerin hepsi sadece bir sonraki güne kadar geçerlidir ve sadece bir sonraki gün bozdurulabilir. Muhakkak Nesne Market'e gitmelisin, aksi taktirde hem ücretsiz biletin hem önceki gün satın aldığın biletlerin yanar.
Ejderha Markası Nedir ve Nereden Alabilirim?
 • Nesne Market'te yaptığın her alışveriş için hesabına belli bir miktar Ejderha Markası gider. Ne kadar Ejderha Markası alacağına dair bilgiye dükkanın ayrıntılı görünümünden bakabilirsin. Her yeni kaydolan hesaba ekstradan beş Ejderha Markası verilir
Diğer/SSS
 • Ücretsiz biletler, karakter başı değil hesap başı verilir. Tombalaya katılmak için tombala başlamadan "Biyologun Deneyi 1 (Ork Dişi)" görevini tamamlamış olman ya da buna alternatif olarak arka arka yedi gün Tombala'ya katılmış olman gerekir.
Şans Simgesi: En Tai Bekçisi Sembol.png Dr.House Sembol.png Şeytan Kral Sembol.png Dokuz Kuyruk Sembol.png Kraliçe Örümcek Sembol.png Ork Reisi Sembol.png
Puan: 15 10 7 5 3 1
Tombala Bozdur.png

Mevcut 6 Simgeden 3 tanesini elde etmeniz halinde, o simgelerin eş değeri olan puanlar toplanır ve kazanılan ödül netleşir. Bozdur tuşuna basarak karşılık gelen ödülü nesne market deponuza gönderebilirsiniz. Şayet toplam puanın karşılık geldiği ödülden memnun kalmazsanız 5 Ejderha Parası karşılığında yeniden, dilediğiniz kadar zar atarak simgelerin tümünü değiştirebilirsiniz.