Versiyon 21.0

Curse of the Serpent Queen.jpg

Yılan Kraliçesinin Laneti

Yohara'nın fethi devam ediyor: Metin2 sıradaki güncellemeyle yeni içeriğin yanı sıra aksiyon ve sırlarla dolu iki heyecan verici zindana kavuşacak:


Yepyeni Yılan Tapınağı'nda nefes kesen mücadelelere ve bonuslarıyla sizi hiç olmadığı kadar güçlendirecek yılan zırhına hazır olun. Ayrıca keyifle keşfedip farming yapabileceğiniz yeni eklenen gizemli zindana da girebilirsiniz.


YILAN TAPINAĞI'NIN SIRRI

Üç krallığa yayılan söylentilere göre Sung Mahi'nin silahlı kuvvetleri stratejik olarak konumlandırılmış bir bölgeyi yeni bir kale olarak kullanıyor. Karanlık Şeytan Tanrısı'nın en sadık ve tehlikeli sırdaşlarından biri olan Yılan Tapınağı'nın hükümdarı Kraliçe Nethis, Yılan Tapınağı'nı kuşatmak için Seogan Çorağı'ndaki Cehennem Kulesi'nden ayrıldı.


Sırlarla kaplı Yılan Tapınağı'nda değerli hazineler olduğu söyleniyor. Tapınağın, şeytan krallarından birinin ejderha ile büyük savaş sırasında ettiği eski bir laneti engellemek için Yohara'nın keşfinden çok önce inşa edildiği söyleniyor.


Tapınak sakinleri, şeytan kralının gazabı onları yılansı yaratıklara dönüştürdüğünde bu yıkıcı lanetin kurbanı oldu. Yakınlarda tarlalarını işleyen köylüler de nasibini aldı ve kısa bir süre sonra istemeden de olsa, kana susamış yılan yaratıklarının saflarına katıldı.


Şimdi de üç krallığın kahramanlarından bu laneti kırmaları ve Yılan Tapınağı'nın gizli hazinelerini kurtarmaları isteniyor. Ancak bu uğursuz dönüşümün kurbanı olmamak için dikkatli olmaları gerekiyor. Çünkü tapınağın yakınında çok uzun süre kalan herkes lanetten mutlak bir şekilde etkilendi: Önce her şeyden habersiz bu insanlardan yılan pulları çıktı, sonra zehir bezleri ve sonunda dişler.


Yılan Kraliçesi Nethis, tapınağa girmeye cesaret eden savaşçılara ateşli bir karşılama sunacak. Ancak Yılan Tapınağı'nın zorlu fethi, üç krallığın kahramanlarının hala yüzleşmek zorunda olduğu büyük bir sınavın yalnızca başlangıcı…