Versiyon 19.6

Arkadaşlarınızı toplayın ve Ejderha Kralı ile yüzleşin: Yeni güncellemenin merkezinde lonca sistemine dair yeni içerikler ve silahlarınızın elementer sihiri var!

Sizi şunlar bekliyor:

  • EJDERHA KRALININ SARAYI

Bu aşama size lonca olarak meydan okuyacak! Cesur lonca liderleri çeşitli malzemeler kullanarak bir kral anahtarı üretebilir. Bununla madalya korucusu, loncanızı saraya götüren bir ejderha portalı oluşturmanızı sağlar. Loncanızın seviyesine bağlı olarak, sizi farklı güçlerde düşmanlar ve güçlü ejderha krallarından biri bekliyor. Hayatta kalacak ve zengin ganimetlerle geri dönecek misiniz?

  • YENİ LONCA SEVİYESİ

Ufkunuzu genişletin: Artık loncanız seviye 40'a kadar yükselebilir! Bunun için lonca seviyesi 20'ye ulaştıktan sonra Yang veya bağış belgelerine ihtiyacınız olacak. Günde üç defa bağış yapabilirsiniz.

  • KATILIM ÖDÜLÜ

Lonca penceresine günde bir kez mevcut olarak giriş yapın ve karşılığında onur madalyaları alın! Ardışık günlerde ne kadar sık giriş yaparsanız, tek seferde o kadar fazla madalya kazanırsınız. Bunları madalya korucusunda elementer sihiri malzemeleriyle takas edebilirsiniz.

  • ELEMENTER SİHİRİ

Elementlerin gücüyle silahınızı daha da etkili bir hale getirin! Silahınızı sihir ile +7›ye yükselttiğinizde elementer sihrini ekleyebilirsiniz. Bunun için biraz Yang ve madalya korucusundan alacağınız bir parşömene ihtiyacınız var. Her silah için sadece bir element seçebilirsiniz ve toplamda 3 element sihiri seviyesi mümkündür.