Güncelleme 23.0

Versiyon 23.0.jpg

Oyun Geliştirmeleri

Metin2 topluluğunun bir süredir istediği bazı ayarlamalar da dahil olmak üzere çeşitli geliştirmelerin keyfini çıkar:


Nesneler

"Ayırma Parşömeni" antika, mistik ve efsanevi sınıflarda olmak üzere artık Cor Draconis eşyasının üzerinde de kullanılabilir. Çok sayıda eşya üst üste eklenebilir, (0 Yang karşılığında) satılabilir veya depolanabilir oldu. Bu, istenmeyen eşyalarla başa çıkmak için sana daha fazla seçenek sunar.

Yohara ve Gaya

Artık önemli etkinlik YZK'larını Yohara'da da bulabilirsin. Böylece oyunun diğer bölgelerine ışınlanmadan onlarla yeni kıtadan etkileşimde bulunabilirsin. Yohara üretim malzemelerinin çoğu artık depolanabilir olduğundan, envanterinde tekrar yer açabilirsin! Aynı zihin taşları artık istiflenebilir.

Öbür Dünya

Dört ulağı yenmek artık biraz daha kolay. Böylece cehennem zırhı setini daha hızlı edinebilir ve Asmodeus'a karşı daha kolay mücadele edebilirsin.

Gelecek test: Lonca Savaşı

Lonca Savaşı, yakında test etmeyi planladığımız yeni bir özellik. Güncelleme yayınlandıktan sonra, Lonca Savaşı testimizi sana tanıtacak haberleri takip et.

Güncelleme 23.0 için Değişiklik Günlüğü

YENİLİKLER

Eşya geliştirmeleri

Neredeyse her eşya artık YZK'lara satılabilir.

  • Çoğu eşya artık istiflenebilir:
  • zihin taşları,
  • çoğu sandık ve anahtar,
  • atlar ve petlerle ilgili birçok eşya
  • görev kitapları, madencilik eşyaları, geliştirme eşyaları ve daha fazlası.
  • Bazı yaygın Yohara eşyaları artık depolanabilir.
  • Bazı yaygın eşyalar artık yere atılabilir.

Cor Draconis'in ruha bağlanması:

Cor Draconis ruh bağlaması artık bağlama parşömeni ile mümkün. Ruha bağlı Cor Draconis düşürülemez veya geliştirilemez. Eşyayla etkileşim de mümkün değildir. Zaman özütü, ruha bağlı Cor Draconis üzerinde kullanılabilir ve ruha bağlı bir simya taşının ayrıştırma parşömeninin sunduğu 72 saati azaltabilir. Ayırma parşömeni ile ruha bağlama tekrar kaldırılabilir.

Yohara YZK'ları

Aşağıdaki YZK'lar artık Dongan Ovası köyünde kalıcı olarak mevcut: Seon-Hae, Gaya tüccarı ve Gaya mağazası - ayrıca bir etkinliğin aktif olması durumunda çoğu etkinlik YZK'sı.

Çiçek Çocuklar Etkinliği

Çiçek tohumları artık toplu şekilde dönüştürülebilir.

HATA DÜZELTMELERİ

  • Lonca liderleri, lonca üyeleri Meley'in İni'ndeyken artık bir loncayı feshedemez.
  • Oyuncuların asker atına (seviye 21 - 30) veya güçlü savaş atına (seviye 31-40) binerken ekipman yönünü değiştirmesine neden olan bir hata düzeltildi.
  • Kar Tanesi etkinliği esnasında Dongan Ovası'nda cehennem tazılarını yenmeye, oyuncuların bir kar tanesi değneği ile görünüşlerini değiştirmeleri durumunda görevin tamamlanmasına olanak sağlamayan bir hata onarıldı.