Örümcek Zindanları

Kuahklo Dong-Panorama.jpg

Kuahklo Dong (Ö.Z.) Örümcek Zindanı-2 Örümcek Zindanı-3
Kuahlo Dong (veya Örümcek Zindanı 1.Kat), en zehirli örümceklerin yaşadığı yerdir. Maymun zindanına benzer. Yongbi Çölünde haritanın sağ altında bulunan girişten girilir.45-60 seviye arası canavarlar mevcuttur. Haritanın son odasında bulunan Shuk-Sala 1x Geçit Bileti teslim edilirse Örümcek zindanının ikinci kısmına adım atılabilir. Kuahklo Dong (Ö.Z.) haritasında bulunan Kraliçe Örümcek’e dikkat edin çünkü size saldıracaktır! Örümcek Zindanı 2.Kat; Kuahklo Dong (Ö.Z.) un son odası olan kırmızı odada bulunan NPC Shuk-Sal'a verilen Geçit Bileti ile girilebilen haritadır. Canavarlar hafife alınmamalıdır çünkü Kuahklo Dong (Ö.Z.) ve Yongbi Çölü'nde karşılaştığınız örümceklere oranla çok daha güçlüler! Örümcek Zindanı-2.Kat canavarlarına karşı Ateş Elementinin faydalı olacağını unutmayın. Tüm canavarlardan seviye 61 kalkanlar düşer: Şahin Kalkanı , Kaplan Kalkanı , Aslan Ağzı Kalkanı , Ejderha Pulu Kalkanı , Üç İmparator Kalkanı başta olmak üzere çeşitli eşya dropları mevcuttur. Eşya düşürme şansı 60. seviyeden itibaren artmaktadır. Bunlara ek olarak +6'ya kadar birçok eşya düşebilmektedir. Kraliçe Örümcek için Rüzgar Elementinin faydalı olacağını unutmayın.

Örümcek Zindanı-3Kat; Örümcek Zindanı-2. katın son odasından erişilebilen bir haritadır . Her ne kadar herhangi bir seviyede girilebiliyor olsa da, Kraliçe'nin İnine en az 50. seviyede girilebilir. Örümcek Zindanı 2.Kat ile kıyaslandığında canavar yoğunluğu daha fazladır. Pençe örümceklerine kıyasla Örümcek Zindanı-3 canavarlarının Sersemletme şansı oldukça yüksektir. Canavarlardan elde edilebilecek eşyalar Örümcek Zindanı 2.Kat ile paraleldir. Örümcek Zindanı 3.Kat canavarlarına karşı Ateş Elementinin faydalı olacağını unutmayın.

Rakip:*Yavru Zehirli Örümcek*Zehirli Pençe Örümcek*Kırmızı Ölümcül Zehirli Örümcek*Zehirli Asker Örümcek*Kibirli Zehirli Asker Örümcek*Ölümcül Zehirli Örümcek Rakip:*Zehirli Pençe Örümcek*Yavru Zehirli Örümcek*Kırmızı Ölümcül Zehirli Örümcek*Yılan Okçu*Yılan Kılıçcı*Akrep Okçu*Zehirli Asker Örümcek*Ölümcül Zehirli Örümcek*Çöl Haydutu Rakip*Vahşi Yavru Zehirli Örümcek*Vahşi Zehirli Pençe Örümcek*Vahşi Zehirli Kırmızı Örümcek*Vahşi Ölümcül Zehirli Örümcek*Vahşi Asker Örümcek
Patron: *Kraliçe Örümcek Patron: *Kraliçe Örümcek İlişkili Patron *Örümcek Barones
300px-Kraliçe Örümcekk.png 300px-Kraliçe Örümcekk.png Örümcek Baroness.png