Serverlar Arası Geçiş Bileti

VoLoney (mesaj | katkılar) tarafından oluşturulmuş 17.25, 26 Ağustos 2017 tarihli sürüm
(fark) ← Önceki hâli | En güncel hâli (fark) | Sonraki hâli → (fark)

Serverlar Arası Geçiş Bileti (Dünyalar Gezgini Bileti)

Serverlar Arası Geçiş Bileti.png

Bir oyuncu oynadığı sunucudan başka bir sunucuya taşınmak istiyorsa elbette kendine göre bazı sebepleri vardır. Oynadığı sunucudaki ortamdan ve diğer oyunculardan hoşnut olmayabilir. Gerçek hayatta tanıdığı arkadaşları farklı sunucularda oynuyor ve hepsi aynı sunucuda birleşmek istiyor olabilir.

Sebep ne olursa olsun sunucusunu değiştirmek isteyipte herşeye baştan başlamaktan çekinen o kadar emek verdim bu karakteri nasıl bırakıp yeniden bir karakter açayım diyen oyuncular için metin2 den fırsat. Dünyalar gezgini bileti ile istediğiniz her hangi bir sunucuya taşınabilmeniz artık mümkün! hemde karakterinizide beraberinizde götürecek.

Dünyalar gezgini bileti ne işe yarar?

Dünyalar Gezgini Bileti herangi bir sunucudaki metin2 karakterinizi istediğiniz başka bir sunucuya taşımanıza yarar. Ayrıca dünyalar gezginini biletini aldığınızda vip üyelik almış olur ve tüm sunuculara sınırsız erişim sağlamış olursunuz. Karakterinizin aktarımı bir sonraki yapılacak olan ilk sunucu bakımında gerçekleşir. Dünyalar Gezgini Bileti sadece karakterinizin değil çantanızda bulunan tüm eşyalarınızın ve itemlerinizinde karakterinizle birlikte yeni sunucuya taşınmasını sağlar. Buraya kadar herşey çok güzel ama başka bir sunucuya taşınma işlemi için metin2 nesne marketten bu bileti satın almış olmanız yetmiyor ve taşınmanın gerçekleşmesi için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Dünyalar gezgini bileti nasıl satın alınır ve fiyatı kaç ejderha parasıdır?

Dünyalar Gezgini Biletini kullanmadan önce yapmanız gereken elbette bileti metin2 Nesne Marketten satın almak. Dünyalar gezgini bileti satın alma işlemi Ejderha Parası üzerinden yapıldığı için TL olarak sabit bir fiyat belirlemek zor. Çünkü satın aldığınız EP paketlerine göre 1 EP in size geliş maliyeti değişmektedir.

Bununla beraber birde Happy Hours etkinliklerinden birine denk geldiyseniz EP için ödeyeceğiniz fiyat %15 ila %35 arası düşecektir.

Dünyalar gezgini biletinin şu anki metin2 Nesne Market fiyatı 999 Ejderha Parası(EP) olarak belirlenmiştir. Bu bileti satın aldığınızda ise 999 Ejderha Markası (EM) kazanırsınız. Sitemizden bu bilete sahip olmak için ihtiyacınız olan ejder parası `nı satın alabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise dünyalar gezgini biletinin sadece seçili karakter için kullanılabileceği ve başka bir karaktere aktarım yapılamayacağıdır. Bu yüzden nesne marketten bileti satın alırken öncelikle taşımak istediğiniz karakterin seçili olduğuna emin olun.