"Otomatik Avlanma Sistemi" sayfasının sürümleri arasındaki fark

[kontrol edilmiş revizyon][kontrol edilmemiş revizyon]
(Otomatik Saldırı Kullanımı)
24. satır: 24. satır:
 
==Otomatik Saldırı Kullanımı ==
 
==Otomatik Saldırı Kullanımı ==
  
 
+
"Saldır" seçeneği aktif edilince Otomatik Avlanma başladığı andan itibaren yakınındaki slotlara saldırmaya başlayacaktır.
 
 
 
 
  
 
==Otomatik Beceri Kullanımı==
 
==Otomatik Beceri Kullanımı==

14.51, 29 Ağustos 2016 tarihindeki hâli


Otomatik Avlanma; kendi kendilerine, düz vuruşla veya binekle veyahut da beceri kullanarak gelişmesi için bir otomatik mekanizmadır. Temelinde karakter gelişimine kolaylık vardır. Simya menüsüne ulaştığınız alt taraftaki beceri çubuğunun ortasında, otomatik avlanma penceresini aktif edebilmeniz için, menü erişim simgesi vardır. Otomatik av simgesi.png Bu simgeye tıkladığınızda menü penceresi açılır.

Farklı olarak klawyenizden K ile ulaşabilirsiniz.

Otomatik Av Sistemi Seçenekleri

  • Otomatik avlanma sistemi tüm oyuncular için ücretsizdir.
  • Otomatik Beceri Kullanımı ve Otomatik İksir Kullanımı Nesne Market Ürünüdür.
  • Bu menüde, 3 özellik aktif edilebilir. Otomatik Saldırı, Otomatik Beceri Kullanımı ve Otomatik İksir Kullanımı.
Otamatik Av Boş Panel.png

Otomatik Saldırı

Her oyuncuya açık bir özelliktir. Başlat ve Durdur butonları ile aktif edilip, durdurulabilir. Başlata basıldığında karakter, otomatik hareket eder ve çevredeki yaratıkları öldürür (Metin Taşları hariç). Herhangi yol haritası olmadığından, en yakın yaratığı seçip harekete geçtiğinden; çit, kaya, çadır, büyük ağaç gibi engellere takıldığında elle yön verilmesi gerekir.


Otomatik Beceri

Nesne marketten aktif edilebilen, premium bir özelliktir. Tıpkı Exp Yüzüğü, Üçüncü El gibi. Özellik aktif olduğunda, mevcut becerilerinizi ilgili kutucuğa koyabilir, alt kısmına da standart dışı bir soğum süresinde kullanılacaksa, saniye değerinde veri girilebilir. Soğuma süreleri girilmezse, becerinin kendi soğuma süresi esas alınır, en kısa sürede dolan skil öncelikli kullanılır. Girilen verileri değiştirmek isterseniz, Temizle butonuna tıklayıp eski verileri silebilir, yenilerini girebilirsiniz.

Otomatik İksir

Bu kısım da premium bir özelliktir. Beceri opsiyonu ile birlikte aktif olur. Menüdeki iksir bölümüne, HP ve SP yada istediğiniz iksiri koyup otomatik kullanabilirsiniz.

Otomatik Avlanma Panosu.png
Otamatik Av Panali.png


Otomatik Saldırı Kullanımı

"Saldır" seçeneği aktif edilince Otomatik Avlanma başladığı andan itibaren yakınındaki slotlara saldırmaya başlayacaktır.

Otomatik Beceri Kullanımı

Otomatik İksir Kullanımı