Meley'in İni

Killjoy (mesaj | katkılar) tarafından oluşturulmuş 03.49, 17 Eylül 2016 tarihli sürüm (İlgili bilgiler ve ipuçları girildi)

Kırmızı Ejder Tanıtım.png


Meley'in İni
Meley'in İni Haritası.png
Açıklama
Bu haritaya erişim sadece loncalar için mümkündür. Giriş için lonca liderinin ilgili npc'den kayıt yaptırması gerekmektedir. Minimum şartlar ise en az 3 level lonca ve 600 lonca puanıdır. Haritaya loncadan maksimum 16 kişi girebilir ve girmek için herhangi bir level sınırlaması yoktur. Tek şart girecek oyuncuların lonca lideri tarafından savaşçı olarak işaretlenmiş olması gerekliliğidir. Giren grup 1 saat içerisinde 4 adet 'ni yok etmek zorundadır. Zindanın soğuma süresi 3 saattir. Eğer başarılı olursanız loncanıza 300 puan iade edilir. Boss'u kestikten sonra altın ejderha sandığından iki ödül seçebilirsiniz. Bunlar, Kralice meley sandigi.pngKraliçe Meley Sandığı ve Kralice meley sandigi.pngEjderha Bekçisi Sandığı'dır.


Uyarılar/Taktikler

  • Ejderha Kraliçesi Meley'e direkt vuramazsınız, ejderha heykellerine vurarak canını indirebilirsiniz. Ejderha heykeli sayfasında ilgili ip uçları bulunmaktadır.
  • Meley kesildikten sonra herhangi bir item atmaz, ödülünüzü 'ndan seçebilirsiniz.

Meley 3 tip atağa sahiptir, bunlar;

  • Ateş fırlatabilir. Ateşlerin geleceği yerler önceden yerde yin-yang sembolü şeklinde size gösterilir.
  • Kaya düşebilir. Bu saldırı 3 dalga halinde meydana gelir. İlk dalgadan önce kayaların düşeceği yer size çemberle gösterilir.
  • Haritanın ortasında ateş yanmaya başladığı zaman yerde kırmızı bi çember oluşur. Çemberin içinde kalan herkes hasar alır.
Metin Taşları
Canavarlar
NPC
Maden Damarları
Bu Haritada Cevher Damarı Bulunmamaktadır.

Haritadaki Bosslar


Diğer Bilgiler
Haritada Üzerinde Metin Taşı Şeması
Haritada Üzerinde Canavar Şeması

{{{harita1}}}

{{{harita2}}}

Geçilebilir Bölgeler
Yaşlı Adam
Işınlanma
Bu Bölgede Yaşlı Adam Bulunmamaktadır.