Lycan

Jaheed (mesaj | katkılar) tarafından oluşturulmuş 22.59, 2 Mart 2015 tarihli sürüm

Lycanlar’ın varlığı, uzun süredir efsane ve söylencelerden ibaretti. Anlatılanlara göre çaresi olmayan bir virüse yakalanan insanlar, insanlıktan çıkıyormuş ve hafızalarını kaybediyormuş. Ateşle beraber bir uykuya dalıp uyandıklarında kurt başlı, kana susamış, dizginlenemeyen ve ölüm getiren bir yaratığa dönüşüyorlarmış. Çoğu kişi bunu hikaye zannediyordu ve sanki yer yarılıp içine girmişçesine geceleri ortadan kaybolanların üzerine suskunluk fermuarı çekiliyordu. Bu iri yarı Lycanlar köylerde belirmeye başladığında herkes paniklemeye başladı. Bu unutulanlar kan ve intikam hırsı uğrunda mı geri dönmüştü? Hayır, Lycanlar’ın derdi başkaydı. Yüzyıllardan beri gizlendikleri yerden çıkıp insanlara açılmalarının zamanı gelmişti. Bu gururlu ve bağımsız halk, kıtada cereyan eden çatışmalara daha fazla seyirci kalamazdı. Tehlike saçan karanlık Metin Taşları onları da felakete sürükleyebilirdi. Bu nedenle Lycan kardeşler birliği, insanlarla birlik olup omuz omuza kötüyle savaşmaya karar vermişti!

Lycanresim.png

Alt sınıf

  • İçgüdüLycan
Resim Beceri Beceri Özelliği
Dosya:Crimson Wolf Soul.png Kırmızı Kurt Ruhu Bu skill saldırı karakterin saldırı gücünü artırır ve savunma değerinde yazdığı oran kadar delici vuruş şansını artırır. .
Dosya:Indigo Wolf Soul.png Çivit Kurt Ruhu Karakterin saldırı hızını artırır. Bunun yanında rakibin ıskalama şansını artırır.
Dosya:Shred.png Yırtma %20 kritik orana sahiptir ve art arda 2-3 vuruş yapabilirsiniz..
Dosya:Wolf's Breath.png Kurt Nefesi Rakibinizi sersemletmenize yarar..
Dosya:Wolf's Claw.png Kurt Pençesı Karakterin en yüksek saldırı gücüne sahip skilidir.
Dosya:Wolf Pounce.png Kurt Atlayışı Güçlü bir sıçrama ile düşmana saldırın.