Şeytan Katakombu

Şeytan Katakombu.jpgŞeytan Katakombu
Seviye-1.jpg

Seviyes-2.jpg Seviye-3.jpg Seviye-4.jpg Seviye-5.jpg Seviye-6.jpg

Açıklama
  • Şeytan Katakombuna girebilmek için en az 75 level olmalı ve 1 kere Şeytan Kulesindeki Azrail i öldürmüş,yada azrail katına çıkmış olmalısınız.(buradaki önemli nokta ise;bir grupla beraber azrail katına çıktığınızda,azraili siz kesmesenizde azrail ölüp,sizi kule dışına ışınlayana kadar beklemelisiniz)

Şeytan Katakombundaki canavarların zorluk derecesi ise şeytan kulesi ve sürgün mağarası 2 deki canavarlar gibidir.

İçeri girdikten sonra 1 saat süreniz vardır,eğer çıkmış iseniz yeniden girebilmek için 30 dakika beklemelisiniz.

06-14 Ekim 2011 arasında Betaserver da test edilmiştir.

Katakomb Bekçisi ne tıklayarak içeri girebilirsiniz.

İyi bir sonuç alabilmek için 75-85 level arası oyuncular ile grup kurmak daha iyidir


  • Seviye 1:

Bu bölümü geçebilmek için, Ruh Kristali Anahtarı Ruh Kristali Anahtarı.png nı mevcut canavarları keserek elde etmelisiniz. Daha sonra bu anahtar ile Kud Heykeli mührünü açmalısınız.3 dakika içinde kullanılmayan anahtarlar kaybolur, ayrıca mührü açmadan önce bir grup içinde olmalısınız.

Rakip: Cehennem Köpeği, Cehennem Savaşçısı, Cehennem Denizanası, Cehennem Bekçisi, Zombi


  • Seviye 2:

Bu bölümü geçebilmek için,Lanet Kapılarını kırmalısınız,bu şekilde labirentte ilerleyebilirsiniz,eğer taş direkler kapının önünde ise,yanlış yönde ilerliyorsunuz demektir.Labirenti bitirdiğiniz zaman karşınıza Kaplumbağa Kayalığı çıkacaktır,bu bölümü başarı ile geçebilmek için Küçülen Kafa Küçülenkafa.png sahibi olmalısınız.

Rakip: Cehennem Yakalayıcısı, Cehennem Köpeği, Cehennem Denizanası, Cehennem Bekçisi, Lanet Kapısı, Zombi, İki Başlı Cehennem Okçusu


  • Seviye 3:

Bu bölümü geçebilmek için doğru Misilleme Metini ni bulup yok etmelisiniz,doğru metin taşını yok ettikten sonra 4.seviyeye ışınlanırsınız.:

Rakip: Cehennem Okçusu‎, Cehennem Savaşçısı, Cehennem Mızrakçısı‎, Misilleme Metini


  • Seviye 4:

Bu bölümü geçebilmek için,girdiğiniz labirenti doğru yolu bularak bitirmelisiniz.Aşağıdaki tablolarda 5 doğru yolun şeması bulunmaktadır.

Rakip: Cehennem Okçusu, Cehennem Savaşçısı, Cehennem Mızrakçısı‎, Cehennem Binbaşısı, Cehennem Papazı‎, Cehennem Katliyamcısı
Yol-1.jpg Yol-2.png Yol-3.png
Yol-4.png Yol-5.jpg


  • Seviye 5:

Bu bölümü geçebilmek için Tartaros u bulup öldürmelisiniz.Elde edeceğiniz Surat Totemini Surattotemi.png Dikilitaş üzerine sürükleyip mührü açmalısınız.Başarı ile yaptığınız takdirde diğer seviyeye otomatik olarak ışınlanırsınız.

Rakip: Cehennem Okçusu, Cehennem Katliyamcısı, Cehennem Mızrakçısı‎, Cehennem Binbaşısı, Cehennem Papazı‎, Cehennem Generali, Tartaros


  • Seviye 6:

Bu bölümde haritada bulunan tüm canavarları öldürmelisiniz,en son olarakta Kharoon u öldürmelisiniz. Başarı ile tamamladığınızda bir sonraki ve son seviyeye otomatik olarak ışınlanırsınız.

Rakip: Cehennem Okçusu‎, Cehennem Generali, Cehennem Mızrakçısı‎, Cehennem Binbaşısı, Cehennem Papazı‎, Cehennem Katliyamcısı, Kharoon


  • Seviye 7:

Bu bölümde yapmanız gereken ise, önce tüm canavarları öldürmek,ardından da Dr.House ı öldürmektir.Dr.House öldükten sonra katakomb girişine otomatik olarak ışşınlanırsınız.

Rakip: Cehennem Okçusu, Cehennem Generali, Cehennem Mızrakçısı, Cehennem Binbaşısı, Cehennem Papazı‎, Cehennem Katliyamcısı, Cehennem Savaşçısı, Azrailin Tohumu, Dr.House
Metin Taşları
Canavarlar
NPC
Maden Damarları
Bu Haritada Cevher Damarı Bulunmamaktadır.

Haritadaki Bosslar


Diğer Bilgiler
Haritada Üzerinde Metin Taşı Şeması
Haritada Üzerinde Canavar Şeması

{{{harita1}}}

{{{harita2}}}

Geçilebilir Bölgeler
Yaşlı Adam
Işınlanma
Bu Bölgede Yaşlı Adam Bulunmamaktadır.