Versiyon 20.0

Yeni ve aksiyon dolu savaşlara! Bir sonraki büyük güncellemede gizemli Elementer dünyasını keşfedecek ve ekipmanınızı güçlü set bonuslarıyla güçlendireceksiniz.

Sizi şunlar bekliyor:

Elementer dünyası

Elementer dünyasına girin ve ilkel kuvvetlerin gücünü kapın! 90. seviyeden itibaren yeni kıtadaki bir portal aracılığıyla 5.000.000 Yang giriş ücreti karşılığında Elementer dünyasına girebilirsiniz - çoğu durumda bu, ilk önce korkunç Hidra'yı geçerek savaşmanız gerektiği anlamına gelir.


Elementer dünyasında sizi altı elementin doğa ruhları bekliyor. Burada dünyanın geri kalanından farklı kurallar geçerlidir: Burada ışınlanma eşyaları kullanılamaz ve savaşta ölmeniz durumunda bu olağanüstü yeri hemen terk etmelisiniz. Ancak, savaşta başarılı olursanız, sizi zengin ganimetler bekliyor, çünkü burada ekipmanınızı yepyeni set etkileriyle donatmak için malzemeler toplayabilirsiniz.


İlkel Kuvvetler Platosu

Platodaki zorlu meydan okumaya dayanabilir misin? Elementer dünyasında bir İlkel Kuvvet Yüzüğü elde etme şansınız vardır. Bu mücevher parçası sizi biraz şansla elementlerin en güçlü hükümdarlarının toplandığı İlkel Kuvvetler Platosu'na götürecektir.


Burası için çelik gibi sinirlere sahip olmalısınız, çünkü kendinizi Elementer dünyasından bir İlkel Kuvvet Klanı ile koruyamazsanız, HP'niz sürekli düşer. Platodaki diğer oyuncuları başarıyla avlamak da alacağınız hasarı düşürür. En güçlü set efektlerini eklemek için malzeme görevi gören soylu ve heybetli parçaları sadece platoda elde edebilirsiniz.


Ekipmanınız için set etkileri

Güncelleme 20.0 ile ekipmanınızı geliştirmenin yeni bir yolu var: Set etkileri ekleme. Limandaki heykelde ekipmanınızı beş set etkisinden biriyle donatacak set demircileri bulabilirsiniz.


Güçlü set bonusları

Set etkisi olan ekipman, size set bonusları sağlamak için birleştirilebilir. Bunun için, aynı set etkisine sahip iki veya üç parça ekipman takın. Seçebileceğiniz bonuslar:


Kutsal set bonusu

 • 2 parça: +500 HP, +%5 EXP
 • 3 parça: +1500 HP, +%15 EXP


Görkemli set bonusu

 • 2 parça: +500 HP, +%3 Hareket hızı
 • 3 parça: +1500 HP, +%7 Hareket hızı


Kahraman set bonusu

 • 2 parça: +500 HP, +%1 Canavarlara karşı güçlü
 • 3 parça: +500 HP, +%5 Canavarlara karşı güçlü


Soylu set bonusu

 • 3 parça: +2500 HP, +%10 Büyü/yakın dövüş saldırısı, +%5 Hareket hızı


Heybetli set bonusu

 • 3 parça: +3500 HP, +%15 Büyü/yakın dövüş saldırısı, +%7 Hareket hızıSet etkisi ekle

Set etkisi eklerken şunlar geçerlidir:

 • Sadece seviye 75 itibarı silah, kask ve zırh için
 • Eşya minimum +7 olarak geliştirilmiş olmalı - bu seviye, set etkisi eklenirken değişmez
 • Ekleme eylemi başarısız olabilir. Bu durumda ekipmanınız hasar görmez.

Set etkileri eklemek için ayrıca çeşitli malzemelere ihtiyacınız var:

 • Kask, zırh veya silah için set tasarımı
 • İstenilen etki kategorisi için zırh, silah veya kask parçaları II
 • Yang
 • GayaMalzemeler

Set tasarımlarını Elementer dünyasında ganimet olarak toplayabilirsiniz. Kask, zırh ve silah parçalarını da orada bulabilirsiniz. Not: Belirli bir sayıda parça I, biraz Yang ile parça II'ye yükseltilebilir. Kutsal, Görkemli ve Kahraman kategorilerinin her iki parça seviyesi Elementer dünyasının sakinlerinde düşer.


Soylu ve Heybetli parçalar II ise sadece İlkel Kuvvetler Platosu'nda mevcut. Bu iki en iyi kategori kendilerine ait parça I'lere sahip değildir, ancak kahraman veya soylu parçalar II ile üretilebilir.


Bir set etkisi uyguladığınız bir ekipman eşyasına başka bir set etkisi eklemek istiyorsanız, önce set etkisini silmelisiniz.


6. ve 7. bonuslarda yenilikler

Son bonus boşlukları çok sayıda yeni bonusla doldurulabilir! Ayrıca, özellikle Elementer dünyasında faydalı olan, mevcut direncinizi güçlendirebilirsiniz.


Bunun yanı sıra 6. ve 7. bonusları eklemek için parçalar da mevcut olacak. Mesela güncellemeden sonra, Zodyak Tüccarı'ndan, Gaya Mağazası'ndan ve limandaki heykelden ilgili kutuları satın alabilirsiniz.


Yeni güncellemeyi ve elementlerin gücünü çok seveceksiniz!