Versiyon 19.5

Versiyon 19.5.jpg

Sevgili Topluluk,

Sıradaki güncelleme ile bineklerinize anında kolayca yeni bir görünüm verebilirsiniz. Ayrıca, yazın son günlerini tatlandırmak ve sizi kullanışlı eşyalarla ödüllendirmek için yeni günlük görevler mevcut.

İşte sizi şunlar bekliyor:

Teovahdan'ın yeni büyüsü : Binek dönüşümüArtık bir bineği başka bir bineğe dönüştürebilirsiniz. Bunun için Teovahdan'a gidin. İhtiyacınız olanlar: Dönüştürmek istediğiniz bir binek, görünümünü aktarmak istediğiniz bir malzeme binek ve Yang. Böylece Teovahdan'da büyüyü tamamlayabilir ve bineğinize yepyeni bir görünüm verebilirsiniz.

Yerine Getirin: Günlük GörevlerSeviye 50'den itibaren her gün beş farklı görevi tamamlayın ve Cor Draconis, çeşitli iksirler, Yang ve EXP gibi harika ödüller kazanın! Tüm görevleri tamamladığınızda, günlük hediyeniz olan ve 5 kullanışlı eşyadan 1'ini içeren bir sandık alırsınız. Daha konforlu arındırma: Yeni Üretim Arayüzü mevcut gereklilikleri daha iyi karşılamak için yeniden tasarlandı. Artık nesneler üretim şansı olmadan daha fazla sayıda üretilebilir. Ayrıca tarifler de daha net bir şekilde düzenlendi.