Metin2 Kültür Kılavuzu

Savaşçı Madenci Chibi.png ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR!!! Savaşçı Madenci Chibi.png
Bu sayfa yapım aşamasındadır. Mümkün olan en kısa sürede eksik bilgiler tamamlanacaktır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Smg5.png Metin2 Kültür Kılavuzu
—————————————————— Metin2 Kültür Kılavuzu Kitabı.png

—————————————————— Kitap Bilgisi —————————————————— Küratör: Gökbörü (mesaj)
Başlangıç Tarihi: 06.04.2017

—————————————————— İçerik Bilgisi ——————————————————

  • Anlayışlar
  • Ek


Giriş

Hepimizin bildiği gibi Metin2 Doğu kökenli bir oyundur, yayın hayatına Kore'de başlamıştır ve üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir uzakdoğu hikâyesidir. Oyunda ilk kez bütün adımları tamamladığımızda: çeşitli köy adları, binalar, kıyafetler ve animasyonları görürüz. Doğu çok daha derin ve gizli tarihini ve kültürünü hatırlatmaları için değil Hiç kimse düşünce, ancak o, tüm bu bağlantıların yanı sıra çok "yüzeysel", Bu kitap göstermek için ve gerçeklik üzerine Metin içinde çizen bilinen her şeyi yapmak amacıyla kuruldu. Niyet ilgilenen şeylerden bir özet bilgi vermek, daha derin araştırma ile bu konulara dalmak olabilir dikkat açıktır.

Yapı

  • Önsöz
  • İlk bölüm, başlangıçta Doğu dil çeşitliliğini göstermek için, ve sonra oyun içinde alınan tüm görüntüleri analiz etmek, mümkün de telaffuz edildiği bir çeviri, açıklama ve bir anlam vermeye ayrılmıştır.
  • İkinci bölüm açıklama Metni gerçeklik için ne ifade eder derinlemesine bir analiz üzerinde duruluyor. Sonra kökenini analiz etmeye devam edeceksin, bir nesnenin kökeni ve anlamı, geçmiş ve şimdiki Doğu kültürüne ait bir türetme olan bir canavar ya da bir şey. Bu nedenle, Doğu kültür tarihi, din, mitler ve efsaneler ortaya çıkarabilir.
  • Son olarak çeşitli nedenlerle kullanıldığı makaleler içinde bir açıklaması olmayan tüm kelimeler ve terimler yer alacak olan bir Sözlük var.