Kitaplar

Kitaplar

Kitapları okuyarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Kitapların okunması başarısız olabilir. Bütün kitaplar okunduktan sonra kaybolur.

Beceri kitapları (Örneğin Hava Kılıcı Kitabı) Metin taşlarından düşmektedir. Kitapları okuyarak becerilerinizi Grand Master seviyesine ulaştırabilirsiniz, Grand Master seviyesine ulaştıktan sonra RuhTaşı kullanmanız gerekecektir. Sandıklardan çıkan kılavuzların okunma şansı daha yüksektir.

Diğer kitapları canavarlardan düşürme şansınız yüksektir.

Resim Eşya Düştüğü Canavar Bilgi
Dosya:Madencilikkılavuzu.png Madencilik Rehberi Tüm canavarlar Okuma başarılı olursa madencilik yeteneğinizi geliştirirsiniz.
Dosya:Binicilikkılavuzu.png Binicilik Kılavuzu Tüm canavarlar Okuma başarılı olursa at becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
Atevcilleştirme.png At Evcilleştirme Kitabı Tüm canavarlar Okuma başarılı olursa atınızı başarılı çağırma şansınız yükselir.

▲ Sayfanın Başına Git ▲

Kombo

30. seviyede birinci kitabı 50. seviyede ikinci kitabı okuyabilirsiniz. Toplu saldırıları artırır.

Resim Eşya Düştüğü Canavar Bilgi
Combo1.png Kombo Tüm canavarlar Kombo yeteneğinin ilk kitabıdır 30. seviyeye ulaştıktan sonra kullanılabilir.
Kombosanatı.png Kombo Sanatı Tüm canavarlar Kombo yeteneğinin ikinci kitabıdır 50. seviyeye ulaştıktan sonra kullanılabilir.
Komboustasınınkaydı.png Kombo Ustasının Kaydı Tüm canavarlar Kombo yeteneğinin sonuncu kitabıdır +50. seviyeden itibaren kullanılabilir.

▲ Sayfanın Başına Git ▲

Beceriler

Resim Eşya Düştüğü Canavar Bilgi
Bkbk.png Beceri Kitabı
(Master için)
Beceri kitapları tüm Metin taşlarından düşebilir(Dağ,Kimsesizlik,Kibir,İntikam Metinleri Hariç). Yüksek seviyede ki Metin taşlarından düşme şansı daha yüksektir.
Beceriler
Kombosanatı.png Kılavuz Altın sandık yada altın sandık+ dan çıkar Master becerilerin yükseltilmesinde okunur,başarılı okuma oranı beceri kitabından 2.5 kat daha fazladır.
Ruh Taşı.png Ruh Taşı Görev Kitabı (Uzman), Metin taşları ve Patron sandıklarından çıkabilir. Grand Master becerisini geliştirmek için kullanılan efsanevi taştır. Taş kullanıldıktan sonra kaybolur.
Gözlembandı.png Gözlem Bandı Kıskançlık Metini, Dayanıklılık Metini, Katil Metini, Ölüm Metini, Ma-An, Pung-Ma, Altın Define Sandığı, Altın Define Sandığı+, Gümüş Define Sandığı, Gümüş Define Sandığı+ Unutkanlık kitabı sahibi olduğu becerinin puanını 1 seviye düşürür. Bu puanı tekrar kullanabilirsiniz.

▲ Sayfanın Başına Git ▲

Liderlik (Savaş Sanatı)

Resim Eşya Düştüğü Canavar Bilgi
Sun-Zi Savaş Sanatı.png Sun-Zi Savaş Sanatı Tüm canavarlar Üç savaş sanatı kitabının ilkidir. Liderlik yeteneğini master seviyesine geliştirmek için okunur. (1-20).
Dosya:Wuzi.png Wu-Zi Savaş Sanatı Tüm canavarlar Üç savaş sanatı kitabının ikincisidir. Liderlik yeteneğini Grand Master seviyesine geliştirmek için okunur. (M1-M10)
WeiLiaozi.png WeiLiao-Zi Savaş Sanatı Tüm Canavarlar Üç savaş sanatı kitabının sonuncusudur. Liderlik yeteneğini Perfect Master sevesine geliştirmek için kullanılır.(G1-G10).

▲ Sayfanın Başına Git ▲

Lisanlar

Resim Eşya Düştüğü Canavar Bilgi
Dosya:Chunjolisankitabı.png Chunjo Lisan Kitabı Tüm canavarlar Chunjo lisanını anlamak için kullanılır (M1 seviyesine kadar geliştirilebilir).
Dosya:Jinnolisankitabı.png Jinno Lisan Kitabı Tüm canavarlar Jinno lisanını anlamak için kullanılır (M1 seviyesine kadar geliştirilebilir).
Dosya:Shinsoolisankitabı.png Shinsoo Lisan Kitabı Tüm canavarlar Shinsoo lisanını anlamak için kullanılır (M1 seviyesine kadar geliştirilebilir).

▲ Sayfanın Başına Git ▲

Dönüşüm

Resim Eşya Düştüğü Canavar Bilgi
Dönüşüm Kitabı.png Dönüşüm Kitabı Tüm canavarlar Dönüşüm yeteneğini Master seviyesine geliştirmek için kullanılır.
Dönüşüm Kitabı.png İleri Dönüşüm Kitabı Tüm canavarlar Dönüşüm yeteneğini Grand Master seviyesine geliştirmek için kullanılır.
Dönüşüm Kitabı.png Master Dönüşüm Kitabı Tüm canavarlar Dönüşüm yeteneğini Perfect Master seviyesine geliştirmek için kullanılır.

▲ Sayfanın Başına Git ▲