Gameguard Yükleme hata kodları 340-350-361

GameGuard yeni güncellemeler yürütüldüğünde her zaman denetler. GameGuard güncellemek için başarısız olduğunda hata kodları 340, 350, 360, 361, 380 ortaya çıkar.

1. Internet bağlantısı nedeniyle güvenlik programları (firewall) ile sınırlıdır GameGuard güncellemek mümkün olmayabilir Gameguard çalışırken güvenlik programı gereksiz seçenekleri kapatın lütfen.

2. GameGuard güncelleme sunucusuna bağlantı nedeniyle dış duvarları mümkün olmadığı durumlarda. Çoğu halka açık yerlerde ve şirketlerin güvenlik duvarları kullanın. Oyun sunucusuna veya GameGuard güncelleme sunucusuna Bağlantılar bu güvenlik duvarı nedeniyle kısıtlanmış olabilir. Ağ yöneticisine danışın lütfen.

3. Internet bağlantısı sorunu. internet bağlantısı sık sık koparsa internet bağlantınızı devamlı çalışır hale getirdiğinizde tekrar deneyiniz.

4. Bir Proxy sunucusu var ise İnternet explorer menüden araçlar sekmesine gelip [İnternet seçenekler] - [bağlantıları] - [LAN ayarları]. Proxy sunucusu üzerinde olup olmadığını kontrol edin ve eğer proxy ayarları varsa aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi ayarlayın. GG-tik.jpg

5. Modifiye hosts dosyası hosts dosyası farklı bir belirli bir internet adresi değiştirebilirsiniz. Bu dosya, sıklıkla spywares ya da virüsler ile modifiye edilir ve bu nedenle, aşağıdaki yöntem ile kontrol edilmesi gerekir.

GG-hosts1.jpg

  • 1. Adım

Windows98 : c:\windows\hosts

WindowNT/2000 : c:\winnt\system32\drivers\etc\hosts

Windows XP : c:\windows\system32\drivers\etc\hosts


  • 2. Adım

hosts dosyasını açıp notepad ile çalıştırın. GG-hosts2.jpg


  • 3.Adım

içerisinde gameguard geçen tüm satırları silin.

--GG-hosts3.jpg