Dünya Haritası

Metin2 Dünyası Banner.jpg

Dünya Haritasi HD.png

Chunjo Krallığı

Chunjo.png

Chunjo Krallığı kıtanın Batı kısmında yerleşmiştir. Bu teokratik bir krallık ve Dini Liderler tarafından yönetiliyor. Eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kurulmuştur. Yoon-Young'un Metin Taşlarının neden olduğu büyük tehlikenin önceden farkına varmasında, kuvvetli sihir güçlerine sahip karısı yardımcı oldu.

Yoon-Young bir şeyler yapılması gerektiğini birkaç kez söyledi ama sürekli yok sayıldı. Halk isyan etmesine rağmen krallık bir bütün olarak kalmayı başardı. Krallık parçalandıktan sonra Güneyde problemler yaşamakta ve bugüne kadar da Doğu bölgeleri ile savaş halindedir.

Amaçları: Tüm kıtanın kontrolünü ele geçirmek ve Metin Taşlarının artan gücünü engellemek.

Jinno Krallığı

Jinno.png

Jinno Krallığı kıtanın Doğu bölgesinde yer alıyor. Bu krallık, askeri güce önem veriyor. Halkı Agresif ve Savasçı bir yapıya sahiptir. Jinno Krallığını son kralın oğlu Ee-Ryoong kurdu. Ee-Ryoong, askeri gücüyle tüm krallıkları kendi hükümdarlığı altına almayı amaçlıyor.

Metin Taşlarının anlamı ve etkileri hakkında söylenen korkutucu sözler Jinno Krallığı tarafından resmen yok sayılıyor.

Amaçları: Gizlice Metin Taşlarının yıkıcı gücü ile Jinno ordusunu yapılandırmak.

Shinsoo Krallığı

Shinsoo.png

Shinsoo Krallığı kıtanın güneyindedir. Yerlileri genelde ticaret ile ilgilenirler. Krallıklar parçalandıktan sonra, Yoon-Yoing tarafından kuruldu ve Doğu ile ticaret hızla ilerledi.

Yerliler sürekli Batı ile savaştılar ve ticaret yolları ile olan bağlantıları şu anda tamamen kopmuş durumda.

Tüccarlar, hayatlarını temelden değiştiren Metin Taşlarının tehlikesinin farkına vardıklarında silahlandılar.


Amaçları: Batıdan gelen saldırılara karşı koyabilmek, ticaret yollarını tekrar açmak ve Tüm kıtayı kendi liderliklerinde birleştirebilmek.

Yeni Kıta: YOHARA!

Yeni Kıta Keşfi.png