Dünya Haritası

Metin2 Dünya Haritası

Metin2 dünyası 3 imparatorluktan oluşmaktadır: Chunjo, Jinno ve Shinsoo. Her krallığın kendine ait Haritaları ve lonca bölgeleri vardır. (Harita1, Harita2 ve lonca bölgesi), ve tüm krallıkların ortak olarak kullandığı tarafsız bölgeler vardr.


Dünya haritası.jpg


▲ Sayfanın Başına Git ▲

Chunjo İmparatorluğu

Dosya:Flag yellow.png

Chunjo imparatorluğu kıtanın batı kısmında yer alır ve ruhani liderler tarafından yönetilir.

İmparatorluk eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kurulmuştur,imparatorun karısı sihirli güçleri sayesinde,metin taşlarının bir tehdit oluşturacağını belirtti,fakat önlem alınmakta geç kalındı.Metin taşlarının olumsuz etkileri ve iç olaylar sebebiyle Chunjo İmparatorluğu,doğu ile açık bir çatışmaya,güney ile ise devamlı anlaşmazlıklar devam etmektedir.

Chunjo halkı metin taşlarının olumsuz etkilerine karşı karşı,hala bir savaş devam ettirmektedir. Harita1 = Joan, Harita2 = Bokjung, Lonca Bölgesi = Waryong

▲ Sayfanın Başına Git ▲

Jinno İmparatorluğu

Jinno.png

Jinno imparatorluğu kıtanın doğu kısmında yer alır,imparatorluk askeri güce ve savaşa önem verir,halkı son derece agresif ve savaşçıdır.

İmparatorluk Ee-Ryoong tarafından yönetilmektedir,imparator metin taşlarının yıkıcı ve olumsuz etkilerini göz ardı edip,taşların yıkıcı etkilerini askeri amaçla kullanmak istemektedir.

Harita1 = Pyungmoo, Harita2 = Bakra, Lonca Bölgesi = Imha

▲ Sayfanın Başına Git ▲

Shinsoo İmparatorluğu

Shinsoo.png

Shinsoo imparatorluğu kıtanın güney kısmında yer alır,halkı ticaretle uğraşır.İmparatorluk doğu ile iyi ticari ilişkiler yaşarken,batı ile devamlı sorunlar yaşadı.Metin taşlarının olumsuz etkileride ticaret yollarını kestiği için,bu imparatorluk halkının amacı metin taşlarını yok edip,eskisi gibi ticaret yollarını açmak ve tüm kıtaya hütmekmektir.

Harita1 = Yongan, Harita2 = Jayang, Lonca Bölgesi = Jungrang

▲ Sayfanın Başına Git ▲

Tarafsız Bölge

Tarafsız.png

Tarafsız bölgeler özgür alanlardır ve PvP koruması yoktur.

Maymun Zindanları

Örümcek Zindanları

Özel Haritalar