Cadılar Bayramı Etkinliği 2017

Cadılar Bayramı Etkinliği (2017).png

Cadılar Bayramı Etkinliği 2017

Sevgili Oyuncular,

Dışarısı gittikçe daha karanlık, soğuk ve ıslak hale gelirken, Metin2'de 27.10.2017 saat 15:00 ile 13.11.2017 saat 15:00 arasında balkabakları parlıyor. Bizimle birlikte, uygun eşyalarla ve heyecanlı bir Yutnori mini oyunuyla korkunç güzel bir Cadılar Bayramı 2017 kutlayın:

Cadılar Bayramı Eşyaları

Dehşet gecesinde doğru atmosferi yaratmak için Cadılar Bayramı ekipmanını, korku verici bir flama, sadık bir yoldaş ve bir binek alabilirsiniz. Eşyaların size kazandırdığı bonuslar sayesinde rakiplerinizin yüreklerine korku salabilirsiniz!

Cehennem ateşinde dövülen şeytani zırhlarınızı giyin. Dehşet boynuzları ve yeni korku yoldaşlarınız Hui, Buh ve Grusella buna iyi uyum sağlar. Lav cehennemi kelerinin sırtında rakiplerinize acı verirsiniz.

Yutnori Mini Oyunu

Korkunç iyi: Kayın gövdesi toplamak için canavar avlayın. 28 kayın gövdesi bir Yutnori oyun tahtasına dönüşür ve eğlence başlayabilir. Heyecan verici ödüller sizi bekliyor!

Dehşet gecesi kapıya dayandı ve Metin2'de, oynayıp kazanabileceğiniz Cadılar Bayramı etkinliği sizi bekliyor: Mini oyun Yutnori'de heyecan verici ödülleri kapın!

27.10.2017 (saat 15:00) ile 13.11.2017 (saat 15:00) arasında, kayın gövdeleri toplamak için canavar avlayabilirsiniz. 28 kayın gövdesi bir Yutnori oyun tahtasına dönüşür ve eğlence başlayabilir.

NASIL OYNANIR

1. Bilgisayara karşı oynayacaksınız. 2. Her oyuncunun iki taşı var. Her iki taşı da hedefe ilk getiren kazanıyor. 3. Zar atışı Yut çubuklarıyla yapılıyor. Kaç kare ilerleyebileceğiniz, kaç çubuğun düz tarafı üste gelecek şekilde düştüğüne bağlı. 4. İlk atışta oyuna hangi oyuncunun başlayacağı belirlenir. Daha düşük atışı yapan başlayabilir. 5. “At”a tıkla. Hamleniz altta gösterilir. Hamleyi yapmak için kullanacağınız taşı seçin. 6. Tam olarak üzerinde ok olan bir kareye gelirseniz, bir kestirme kullanabilirsiniz.

ATIŞLAR VE HAMLELER

Do – bir düz taraf üstte: 1 kare ilerlet. Ge – iki düz taraf üstte: 2 kare ilerlet. Geol – üç düz taraf üstte: 3 kare ilerlet. Yut – dört düz taraf üstte: 4 kare ilerlet. Mo – dört yuvarlak taraf üstte: 5 kare ilerlet. Back-do – Bir tarafı düz, işaretli çubuk üstte: 1 kare geri git. Tahtada taşınız yoksa, bir hamle beklemeniz gerekir. Job-gi: Tam olarak bilgisayarın taşının bulunduğu kareye giderseniz, onu dışarı atıp 10 puan alırsınız. Up-gi: İki taşınız da aynı karenin üzerine gelirse, bir sonraki hamleden itibaren ikisini birlikte ilerletirsiniz. Tekrar at: Yut ya da Mo atarsanız, hamlenizi yaptıktan sonra sıza tekrar sizde olur.

Belli bir atışa daha yüksek olasılık kazandırabilirsiniz. İlgili menüde bunu seçin.

PUANLAR

1. Yut çubuklarını atmak: -10 2. Bilgisayarın taşını yakalamak: +10 3. Senin taşının yakalanması: -10 4. Senin taşının hedefe ulaşması: +10 5. Bilgisayarın taşının hedefe ulaşması: -10

AÇIKLAMA

Oyunu erken bitirirsen ya da bulunduğun haritadan ayrılırsan, ödül alamazsın.
Cadılar Bayramı Etkinliği 2014
Cadılar Bayramı Etkinliği 2017